معرفی سرکنسول
خبرها


معرفی فضای کسب و کار ایران در سمینار فوجو
معرفی فضای کسب و کار ایران در سمینار فوجو در سمینار فرصت های کسب و کار و سرمایه گذاری در غرب آسیا در شهر فوجو مرکز استان فوجیان که با حضور فعالان اقتصادی و شرکت های این استان از سوی سازمان تجارت فوجیان برگزار شد، شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو به عنوان مهمان ویژه طی سخنانی به تشریح فضای کسب و کار در ایران، مزیت های اقتصادی و مشوق های سرمایه گذاری و تولید در کشورمان پرداخت و بر توسعه همکاری ها با استان فوجیان در حوزه های مختلف تاکید نمود.
 ٠٨:٢٦ - 1398/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیروزی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در اولین هفته از لیگ جهانی والیبال مقابل تیم های ایتالیا_چین و آلمان
تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران در اولین هفته از لیگ جهانی والیبال در سه دیدار خود در شهر جیانگ من در برابر تیم های ایتالیا- چین و آلمان به پیروزی دست پیدا کرد. هموطنان مقیم گوانجو و شهر های اطراف با حضور در سالن مسابقات و تشویق تیم ملی نقش موثری در این پیروزی ها ایفا نمودند.
 ٠٦:٣١ - 1398/03/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم روز ایران در اختتامیه جشنواره غذای آسیایی در گوانجو
مراسم روز ایران در اختتامیه جشنواره غذای آسیایی در گوانجو آیین اختتامیه جشنواره غذای آسیائی و روز ایران، شامگاه پنجشنبه ۲ خرداد با حضور صدها تن از شخصیت ها و نخبگان چینی، رسانه ها، دیپلمات ها و تعدادی از هموطنان ایرانی در مدیا سنتر گوانجو برگزار شد
 ١١:٤٥ - 1398/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید شیرغلامی سرکنسول و رجبی کنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان
اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان ریکرو جمهوری اسلامی ایران طی دو هفته در محل باشگاه تیراندازی با کمان مدرسه جمهوری اسلامی ایران و با حضور تیم این مدرسه برگزار شد. طی این اردو که بعنوان آماده سازی جهت مسابقات جهانی شانگهای برگزار شد، تیراندازان کشورمان در فضایی مساعد که با همت سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو فراهم شده، تمرینات جدی و شادابی را دنبال کردند. شیرغلامی سرکنسول و رجبی کنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، طی بازدید از اردوی تیم ملی و گفتگو با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی، برای این تیم در مسابقات هفته آتی شانگهای آرزوی موفقیت کردند.
 ١١:١٦ - 1398/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در گوانجو
اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در گوانجو تیم ملی تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران ماده ریکرو، برای گذراندن اردوی تدارکاتی وارد گوانجوی چین شد. این تیم که در اردیبهشت جاری در مسابقات جهانی شانگهای حضور خواهد یافت، اردوی مشترک دوهفته ای را در کمپ مدرسه جمهوری اسلامی ایران در گوانجو برگزار نموده و با تیم این مدرسه به تمرین خواهد پرداخت. همچنین در پایان این اردو، مسابقه دوستانه ای با حضور دو تیم از باشگاه های برتر استان گواندونگ در محل ورزشگاه المپیک شهر گوانجو برگزار خواهد شد.
 ١٥:٤٣ - 1398/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر