معرفی سرکنسول
خبرها


حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت (CIFIT) در شیامن
نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت چین (CIFIT) و کنگره سرمایه گذاری یک کمربند- یک راه روز یکشنبه 17 شهریور ماه 1398 در شهر شیامن استان فوجیان گشایش یافت. این نمایشگاه که هر ساله در این شهر برگزار می شود، مهمترین رویداد سرمایه گذاری در نوع خود در جهان به شمار می رود.
 ٠٧:٣٣ - 1398/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی گوانجو با حضور شرکت های ایرانی
نمایشگاه بین المللی کشاورزی گوانجو در تاریخ 14 شهریور ماه 1398 در مرکز نمایشگاه صادرات و واردات چین- گوانجو و با شعار «توسعه زیست محیطی، برند مطمئن» به مدت3 روز گشایش یافت.
 ٠٨:١٧ - 1398/06/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری چین - گوانجو با حضور جمهوری اسلامی ایران
نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری چین- گوانجو روز جمعه 8 شهریور 1398 در مرکز نمایشگاه صادرات و واردات چین –گوانجو افتتاح شد.
 ١٤:٣٦ - 1398/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم دریایی قرن بیست و یکم در گوانجو
نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم دریایی قرن بیست و یکم با شعار «همکاری سطح بالا –توسعه با کیفیت» در گوانجو گشایش یافت. این نمایشگاه که تا چهارم شهریور ادامه دارد، با حضور 3500 شرکت از 92 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران در مرکز نمایشگاه صادرات و واردات چین- گوانجو برگزار می شود.
 ٠٩:٥١ - 1398/06/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح پرواز تهران - شنجن هواپیمایی ماهان
افتتاح پرواز تهران - شنجن هواپیمایی ماهان روز دوشنبه دهم تیر، همزمان با نخستین پرواز مسیر تهران- شنجن هواپیمایی ماهان، مراسم افتتاحیه این خط در فرودگاه شنجن برگزار گردید. در این مراسم شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو طی سخنانی با توجه به اهمیت شهر شنجن بعنوان محور فناوری در چین و جایگاه آن در چارچوب محور خلیج بزرگ گواندونگ-ماکائو-هنگ کنگ؛ ابراز امیدواری کرد پرواز جدید نقش مهمی در توسعه رفت و آمد گردشگران و تجار میان این منطقه و ایران ایفا نماید. در این مراسم، معاون شرکت هواپیمایی ماهان، مسئولان شهر شنجن، معاون فرودگاه بائوآن، چند تن از اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی ایرانیان جنوب چین و نمایندگان آژانس های گردشگری و رسانه های چینی حضور داشتند. پرواز تهران- شنجن فعلا هفته ای دو بار انجام خواهد شد.
 ٠٦:٣٥ - 1398/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر