معرفی سرکنسول
خبرها


به اطلاع هموطنان ارجمند می رساند کتاب قانون ورود و خروج اتباع خارجی در چین که توسط این سرکنسولگری ترجمه و منتشر شده، در باجه کنسولی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
به اطلاع هموطنان ارجمند می رساند کتاب قانون ورود و خروج اتباع خارجی در چین که توسط این سرکنسولگری ترجمه و منتشر شده، در باجه کنسولی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو
 ١٣:٠١ - 1397/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح دفتر نانوی ایران در گوانجو
افتتاح دفتر نانوی ایران در گوانجو روز جمعه پانزدهم تیرماه، مراسم افتتاحیه مرکز نانوی ایران در جنوب چین در منطقه هوانگپو شهر گوانجو برگزار شد. در این مراسم که با حضور نهادها و شرکت های چینی در حوزه فناوری برگزار گردید، آقایان سرکار دبیرکل ستاد توسعه نانو، شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو و هوادونگ یه رئیس دفتر صنایع کوچک و متوسط شهرداری گوانجو به ایراد سخنرانی پرداخته و با اشاره به جایگاه اول چین در فناوری نانو و جایگاه پنجم ایران در این عرصه در سطح جهان، گشایش دفتر نانوی ایران در گوانجو را بعنوان سازوکار مهمی در راستای همکاری های برد-برد در حوزه فناوری و ایجاد بازار جهت محصولات نانوی ایران توصیف نمودند. دفتر و نمایشگاه نانوی ایران به مساحت دویست متر در منطقه هوانگپو که از مناطق محوری توسعه فناوری در شهر گوانجو به شمار می رود قرار گرفته و در ایجاد آن؛ ستاد فناوری نانوی کشورمان، کمیسیون صنعت و فناوری شهرداری گوانجو، اتاق بازرگانی گوانجو و شرکت ثبت مالکیت معنوی WTOIP همکاری داشته اند. در حاشیه این برنامه، سمپوزیوم نیم روزه توسعه و تجاری سازی فناوری های نو ایران و چین برگزار گردیده و سند همکاری راهبردی میان انجمن ارتقا و توسعه مواد جدید صنعتی گوانجو و مرکز نانوی ایران امضا شد و در خاتمه حاضران از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانوی جمهوری اسلامی ایران بازدید نمودند. جمهوری اسلامی ایران جایگاه پنجم را در فناوری نانو در اختیار دارد و از سال ۲۰۱۶ اولین دفتر نانوی ایران در شهر سوجو استان جیانگسو در چین با هدف معرفی و توسعه بازار جهت فناوری و محصولات نانوی کشورمان تاسیس گردید.
 ١١:٥٧ - 1397/04/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
تیم تیر اندازی با کمان مجتمع آموزشی جمهوری اسلامی ایران در گوانجو جهت برگزاری اردوی آماده سازی عازم کره جنوبی گردید.
تیم تیراندازی با کمان مجتمع آموزشی جمهوری اسلامی ایران در گوانجو که در مردادماه سال جاری به عنوان تیم کشورمان در مسابقات آسیایی نوجوانان و جوانان آسیا ماده ریکرو در هنگ کنگ شرکت خواهد کرد، جهت برگزاری اردوی آماده سازی در کمپ بین المللی تیراندازی با کمان، عازم کره جنوبی گردید.
 ٠٨:٠٩ - 1397/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
ملاقات آقایان شیر غلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و مقیمی معاون سازمان صنایع کوچک با مدیر کل نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط چین و معاون سازمان صنایع کوچک گواندونگ
در ملاقات آقایان شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو و مقیمی معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با مدیرکل نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط چین و معاون سازمان صنایع کوچک گواندونگ، زمینه های همکاری از جمله در نمایشگاه صنایع کوچک گوانجو مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 ١٤:٠٧ - 1397/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست آقای شیر غلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و آقای مقیمی معاون سازمان صنایع کوچک و مدیران عامل چند شرکت ایرانی در حوزه خشکبار و مواد غذائی
در نشست مشترک سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو با آقای مقیمی معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مدیران عامل پنج شرکت ایرانی حوزه خشکبار و مواد غذایی از استان های مختلف، زمینه های توسعه صادرات به بازار چین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته بود. پیش از آن، این هیات به اتفاق آقای شیرغلامی سرکنسول و مسایلی کنسول اقتصادی با سفر به استان گوانشی، از امکانات موجود در شهر چونگ زو بعنوان محور جدید خشکبار در چین بازدید به عمل آورده بودند.
 ١٣:٢٨ - 1397/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر